Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Мережеві ресурси- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Електронний каталог бібліотеки (23)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>R=04.61$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.
316.485(03)
Г 21


    Гарькавець, С. О.
    Соціальні конфлікти [Електронний ресурс] : словник-довідник / С. О. Гарькавець ; Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля . - Електронні текстові дані. - Сєвєродонецьк : СНУ імені В. Даля, 2020. - 120 с. - Назва з титул. екрана. - ISBN 978-617-11-0158-6 : Б. ц.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Соціологія--Конфлікт--Довідники

Анотація: Словник-довідник налічує більше 500 понять та термінів, що складають тезаурус сучасної практики вивчення, дослідження, запобігання та вирішення соціальних конфліктів, а також інформацію про найбільш відомих зарубіжних і вітчизняних дослідників соціальних конфліктів. Словник укладений на основі всебічного вивчення сучасної зарубіжної та вітчизняної наукової літератури з конфліктології, психології та соціології конфліктів.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://deps.snu.edu.ua
Утримувачі документа:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

Дод.точки доступу:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля


Примірників всього: 1
(1)
Вільні:
(1)

Знайти схожі

2.
316.614.5 (076)
П 86


   
    Психологічні ресурси взаємодії школи, сім’ї, громади [Електронний ресурс] : практичний посібник / Національна академія педагогічних наук України , Інститут соціальної та політичної психології ; редактор: Г. М. Бевз, М. С. Каніболоцька. - Електронні текстові дані. - Кропивницький : Імекс-ЛТД, 2022. - 106 on-line. - Назва з титул. екрана. - ISBN 978-966-189-668-9 : Б. ц.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Соціальна психологія--Практичні посібники

Кл.слова (ненормовані):
освітні реформи -- сціально-психологічні ефекти -- сціально-психологічні чинники -- рефлексивна культура
Анотація: У посібнику наведено опис психологічних ресурсів взаємодії школи, сім’ї, громади в процесі реалізації освітніх реформ. Представлено психологічні концепції почуття причетності та відкритості суджень, які створюють необхідні передумови формування довіри до освітніх інновацій.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://lib.iitta.gov.ua

Дод.точки доступу:
Бевз, Г. М. \редактор.\
Каніболоцька, М. С. \редактор.\
Національна академія педагогічних наук України . Інститут соціальної та політичної психології


Примірників всього: 1
(1)
Вільні:
(1)

Знайти схожі

3.
159.93/.95(075)
М 17


   
    Психологічна організація модульного формування когнітивних здібностей: генетико-креативний підхід [Електронний ресурс] : навчальний посібник. Т. 2 / С. Д. Максименко [та ін.]. - Електронні текстові дані. - Київ : Видавництво Людмила, 2023. - 356 on-line. - Назва з титул. екрана. - ISBN 978-617-555-092-2 : Б. ц.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Психологія--Когнітивна психологія--Навчальні видання

Кл.слова (ненормовані):
когнітивна наука -- основні підходи -- когнітологія -- історія конекціонізму
Анотація: Бурхливий інтерес до принципів і механізмів когнітивної науки які керують феноменом людського пізнання, що легко констатується в сучасній українській психології, є закономірним. Він пов’язаний відкриттям численних і змістовних надбань світової науки, що відбувається протягом існування України як самостійної держави, яка рухається до відкритого суспільства. Вагомішою причиною є те, що цей рух поступово призвів до усвідомлення необхідності існування в суспільному просторі пострадянської ментальності постаті практичного психолога, як фахівця, який має вирішувати дуже важливі і унікальні проблеми існування особистості, і вирішувати їх може тільки він. Таким чином, проблема того, як знання представлені в розумі людини, відноситься до найбільш важливих в когнітивній науці. У посібнику представлені проблеми породження знання, його зберігання, обробки і передачі. Ці знання сьогодні можуть бути корисними представникам різних наук: психології, філософії, лінгвістики, дослідниками в галузі штучного інтелекту. Когнітивна наука має ряд невирішених питань. На нашу думку, тільки питання без відповідей – і можливо, на які немає відповіді в принципі – дають нам натхнення і поштовх до дослідження і пізнання всього нового.
Перейти до зовнішнього ресурсу https://lib.iitta.gov.ua

Дод.точки доступу:
Максименко, С. Д.
Ірхін , Ю. Б.
Деркач, Л. М.
Марусинець, М. М.
Касинець, М. М.


Примірників всього: 1
(1)
Вільні:
(1)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)