Головна Спрощенний режим Посібник користувача
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Мережеві ресурси (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=країни Балтії<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.
94(4+7)"1945/2002"
Г 13


    Газін, Володимир Прокопович.
    Новітня історія країн Європи та Америки (1945-2002 роки) : навчальний посібник для студентів історії спеціальних вищих навчальних закладів / В. П. Газін, С. А. Копилов. - Київ : Либідь, 2004. - 624 с. - ISBN 966-06-0329-0 : 14.00 грн., 70.00 грн., 14.53 грн.
ДРНТІ
УДК

Рубрики: Історія--Всесвітня історія--Навчальні видання для вищих навчальних закладів

Кл.слова (ненормовані):
міжнародні відносини -- холодна війна -- країни Балтії -- Болгарія, історія -- Велика Британія, Історія -- Іспанія, історія -- Італія, історія -- Канада, історія -- Німеччина, історія -- Польща, історія -- Румунія, історія -- Угорщина, історія -- Франція, історія -- Чехословаччина, історія -- Чеська Республіка, історія -- Словацька Республіка, історія -- Югославія, історія -- Хорватія, історія -- Словенія, історія -- Македонія, історія -- Боснія та Герцеговина, історія
Дод.точки доступу:
Копилов, Сергій Анатолійович


Примірників всього: 51
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (32),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (2),
Левка Лук'яненка, 13-Б. Філія 1 (3),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (4),
Фаховий коледж «Універсум» (10)
Вільні:
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Абонемент (32),
Вул. Левка Лук'яненка, 13-Б Читальний зал (2),
Левка Лук'яненка, 13-Б. Філія 1 (3),
Бульвар І. Шамо, 18/2 (4),
Фаховий коледж «Універсум» (10)

Знайти схожі

2.
Шифр: Ф375529/2015/1
   Журнал

Фінанси України : наук.-теорет. та інформ.-практ. журнал/ М-во фінансів України. - Київ, 1995 - . - ISSN 2305-76452522-4662. - Виходить щомісячно
2015р. № 1
Зміст:
Уманський, І. І. Стійкість державних фінансів в умовах євроінтеграційних процесів / І. І. Уманський. - С.9-28. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: індикатори стійкості, бюджетні ризики, бюджетний дефіцит
Міщенко, В. І. Роль і функції монетарного трансмісійного механізму в забезпеченні цінової стабільності / В. І. Міщенко. - С.29-46. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: грошово-кредитна політика, таргетування інфляції, цінова стабільність
Ставицький, А. В. Умови стабілізації банківської системи України на сучасному етапі / А. В. Ставицький. - С.47-58. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: банківська система, девальвація, депозити
Диба, М. І. Масштаби діяльності суверенних фондів / М. І. Диба, І. В. Краснова. - С.59-78. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: суверенні фонди добробуту, суверенні інвестиційні фонди, фінансова стабільність
Надрага, В. І. Фінансові ризики розбудови пенсійної системи в Україні: демографічний аспект / В. І. Надрага. - С.79-86. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: диверсифікація ризиків, розподільча система, накопичувальна система
Римарська, Р. Ю. Податкові важелі макроекономічної стабілізації у країнах Балтії / Р. Ю. Римарська. - С.87-97. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: бюджет, країни Балтії, макроекономічна стабільність
Редзюк, Є. В. Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і підписання Директив ЄС: можливі ризики для вітчизняного ринку цінних паперів / Є. В. Редзюк. - С.98-110. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: директиви ЄС, ринок цінних паперів, фондовий ринок
Краус, Н. М. Понятійний апарат та критерії інституціоналізації інноваційної економіки в контексті структурної трансформації / Н. М. Краус. - С.111-125. - Библиогр. в конце ст.
Кл.слова: інноваційна економіка, економічна трансформація, інституціоналізація
Ювілей відомого українського вченого (до 60-річчя з дня народження Володимира Івановича Міщенка). - С.126-127
Кл.слова: МІщенко Володимир, ювілей, банківська справа
Перейти до зовнішнього ресурсу ДО ЗМІСТУ
Є примірники у відділах:
ГП ЧЗ (27.05.2015р. Прим. 1 - ) (вільний)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


    Римарська, Р. Ю.
    Податкові важелі макроекономічної стабілізації у країнах Балтії [Текст] / Р. Ю. Римарська // Фінанси України. - Київ, 2015. - № 1. - С. 87-97. - Библиогр. в конце ст.

Кл.слова (ненормовані):
бюджет -- країни Балтії -- макроекономічна стабільність

Є примірники у відділах:
ГП ЧЗ (27.05.2015р. Прим. 1 - ) (вільний)


Знайти схожі

4.


    Ковалевська, Ольга.
    100-річний ювілей нереалізованої ідеї: концепція "Балто-Чорноморського союзу" в працях Степана Рудницького і сучасні перспективи / О. Ковалевська // Регіональна історія України : збірник наукових статей. - 2018. - N 12. - С. 329-345. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2519-2760

Кл.слова (ненормовані):
Балтійсько-Чорноморський союз -- Міжмор’я -- Україна -- Польща -- Крим -- країни Балтії -- Білорусь

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

5.


    Гапеєва, О.
    Забезпечення кібернетичної безпеки у країнах Балтії: історична ретроспектива / О. Гапеєва // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2017. - № 6. - P34-40. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
інформаційна безпека -- інформаційна загроза -- кібербезпека -- кіберстратегія -- національна безпека -- країни Балтії
Анотація: У статті розглядаються особливості становлення національних систем забезпечення кібернетичної безпеки країн Балтії в історичній ретроспективі з урахуванням положень документів Європейського Союзу та НАТО у цій сфері. Хронологічні рамки дослідження охоплюють період із 2004 до 2016 року. Показано, що країни Балтії тривалий час перебувають в епіцентрі інформаційних (кібернетичних) атак з боку Російської Федерації. Про це свідчить змістовий аналіз російськомовного контенту в інформаційному просторі прибалтійських країн та звітний матеріал спецслужб Латвії, Литви та Естонії, розміщений на офіційних web-сайтах цих інституцій.

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

6.


    Donaj, L.
    15 years of the Baltic States' membership in the EU: problems, prospects and experience for Ukraine = 15 років членства країн Балтії В ЄС: проблеми, перспективи та досвід для України / L. Donaj, V. Zavadskyi // Схід = Skhid : аналітично-інформаційний журнал. - 2018. - № 6. - P46-51. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1728-9343. - ISSN 2411-3093

Кл.слова (ненормовані):
країни Балтії -- результати -- членство -- Україна -- досвід
Анотація: У статті висвітлені ключові положення дослідження результатів повноправного членства країн Балтії в Європейському Союзі. Аналізуючи геополітичний вимір європейського вибору, автори підготували стислий дискурс викликів, які виникли у часи відновлення незалежності Латвії, Литви та Естонії. Розглянуто чинники європейського вибору зазначених країн, які полягали в безпековому, економічному та соціальному вимірах. Безпековий фактор європейського вектору політики актуалізувався у прагненні політичних еліт вивести країни зі сфери впливу Росії. В економічному плані країни прагнули переорієнтації економік на західні ринки та інкорпорації в архітектуру торговельних зв'язків розвинених країн Євросоюзу. Зазначено, що завдяки євроатлантичному вектору зовнішньої політики та чіткому виконанню критеріїв членства, країни Балтії отримали доступ до пільгового кредитування, програм допомоги країнам-кандидатам й змогли сформувати один із найпривабливіших інвестиційних кліматів у Східній Європі. За допомогою статистичних баз Світового банку, ресурсу "Євростат", аналітичних матеріалів провідної аудиторської компанії KPMG проаналізовано ключові економічні показники: динаміку ВВП (за ПКС) у порівнянні з іншими країнами Центральної та Східної Європи, рівень заробітної плати та пенсійних виплат. Розгляд економічних здобутків від членства в ЄС доповнено аналізом структури ВВП та вивченням галузевої специфікації. Визначено й втрати від процесу євроінтеграції, які полягали у: значному скороченні промислового виробництва, нерентабельності сільського господарства, еміграції населення у віці від 25 до 35 років. Ставлення мешканців до членства країн в Євросоюзі вивчено із використанням результатів щорічних опитувань європейської служби "Євробарометр". З'ясовано, що у 2018 році позитивне ставлення мешканців Латвії, Литви та Естонії фактично не змінилося порівняно з 2004 роком. Наявні у статті діаграми дозволяють також визначити, що рівень євроскептицизму у зазначених країнах значно не змінився у порівнянні з першим роком членства в ЄС. Авторами запропоновані алгоритми врахування Україною досвіду країн Балтії на шляху до повноправного членства.
Дод.точки доступу:
Zavadskyi, V.
Завадський Віталій
Донай Лукаш


Є примірники у відділах: всього 2 : ГП ЧЗ (2)
Вільні: ГП ЧЗ (2)


Знайти схожі

7.


    Сенченко, Наталія.
    Проблеми оцифровування культурної спадщини: досвід країн Балтії [Текст] / Н. Сенченко // Вісник Книжкової палати : науково-практичний журнал. - 2022. - N 11. - С. 41-47. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2076-9326

Кл.слова (ненормовані):
культурна спадщина -- інститути пам'яті -- інтегровані цифрові ресурси -- Києво-Печерська лавра -- країни Балтії
Анотація: У статті розглянуто проблеми створення цифрових ресурсів у контексті формування інформаційного суспільства. Висвітлено практику реалізації процесів оцифровування культурної спадщини та створення інтегрованих цифрових ресурсів країн Балтії. Окреслено перспективи України з формування національного інтегрованого цифрового контенту. Зосереджено увагу на актуальності розроблення та реалізації проєкту "Документальна пам'ять Києво-Печерської лаври" з оцифровування масиву документальної спадщини монастиря

Є примірники у відділах: всього 1 : ГП ЧЗ (1)
Вільні: ГП ЧЗ (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)